Kurumsal

Hakkımızda

Micromax olarak 30 yılı aşkın süredir Oyuncak Sektöründe uzmanlaşan Yönetim ve Üretim kadromuzla, Türkiye’deki saygın oyuncak üreticileri arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Vizyonumuz Oyuncak Sektöründe Global bir Marka olmak.

Micromax Ekibi olarak, müşterilerimiz siz çok değerli çocuklarımızın beklentilerini aşmanın, yüksek kaliteli, innovatif, fonksiyonel, ergonomik, dayanıklı, yenilikçi ürünler sunmaktan geçtiğinin bilincindeyiz. Ürünlerimiz titizlikle çalışılan bir R&D Sürecinden sonra Türkiye'de tasarlanıp üretilmiştir.

İnovasyon, kalite ve güven Micromax’ın temelini oluşturur.

İlk fikirler ve kavramsal tasarımlar dikkatle inceleniyor ve hem tasarım ekibimiz hem de ebeveynlerle yakın işbirliği içinde ürünlerimizi daha da geliştiriyoruz.

Ürün Kalitemiz

Tüm ürünlerimiz ilk numuneden, seri üretime kadar ve üretim süreci boyunca titizlikle kontrol edilmekte ve test edilmektedir. Ürün güvenliği önceliğimizdir. Ayrıca; ISO 9001 ve EN-71 standartlarında, çocuk sağlığı ve güvenliğine uygun, çevreye saygılı bir şekilde
ürünlerimizi üretiyoruz.

Ürünlerimizi tüm dünyada 20 den fazla ülkeye ihraç ediyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayan iyi ve kaliteli oyuncaklar üretmeye çalışıyoruz ve ürün yelpazemizi çocuklarımızın ihtiyaçlarına göre sürekli güncelliyoruz.

KALİTE TEST RAPORLARIMIZ